Sık Sorulan Sorular

Sahnesanatcisi.com sahne sanatçıları ile işletmeleri buluşturan ve herhangi bir menajerlik ücreti almayan bir ortak alandır. Örneğin siz bir restaurant açtınız ve haftanın bazı akşamları bir sanatçı programı yapmak istiyorsunuz, bu anlamda bir iki menajer tanıyorsanız ne ala ? (Menajerlik ücretlerini de ödemeniz şartıyla tabii..) Tanıdığınız menajer vs yoksa ne yapacaksınız ? İşte burada sahnesanatcisi.com'a tıklayıp dilediğiniz ses,saz veya dans sanatçısı vs hemen ulaşacaksınız. Sahnesanatcisi.com'un amacı sanatçıların ve işletmelerin hayatını kolaylaştırmak ve yeni yeteneklerin farkedilmesine olanak sağlamaktır.
Hayır.. Sahnesanatcisi.com'da standart sanatçı üyeliği ücretsizdir. Ekstra ön palana çıkmak isteyen sanatçılar için farklı seçenekler mevcuttur.
Öncelikle sahnesanatcisi.com'da yurtiçi ve yurtdışından pekçok üye işyeri mevcuttur. Sahnesanatcisi.com bu işyerlerinin, sanatçının bilgilerine ve kendisine çabucak (sadece 1 telefonla) ulaşmasını sağlar. Böyle bir tanıtımı sanatçı kendisi yapmaya kalksa çok çok yüksek maliyetler ödemek zorunda kalır.